Įmonė

Bendrovės UAB Ambrela LT specializacija – pramoninių įrenginių, papildomos įrangos ir atsarginių dalių tiekimas. Bendrovės veiklos pagrindas – puikus rinkos išmanymas ir lankstus požiūris.

Vienas iš svarbiausių bendrovės Ambrela LT uždavinių – tiekti įrenginius laiku, todėl renkamės tik patikimus ir patikrintus įrenginių tiekėjus bei gamintojus. Vykdydami projekto darbus, tiekiame sertifikuotus pasaulyje žinomų prekių ženklų įrenginius, o dėl lanksčios ir šiuolaikiškos logistikos sistemos įrenginiai pasiekia Užsakovus laiku.

Glaudžiai bendraujame su eile garsiausių pasaulio bendrovių, todėl klientams galime pasiūlyti kompleksiškai tiekiamus pramoninius įrenginius, nes mūsų tikslas – formuoti ir vystyti kokybiško įmonių aprūpinimo įranga sistemą.

Besirūpindami sėkmingu bendradarbiavimu, mūsų specialistai pasiūlys optimalias sąlygas. Pateiksime ir efektyvius tikėtinų eksploatacinių išlaidų, susijusių su įrangos importu, skaičiavimus. Efektyvų bendrovės funkcionavimą užtikrina nuosavas logistikos skyrius, prižiūrintis krovinių įforminimo sąlygas ir jų gabenimą iki pat paskirties vietos. Pasirinkdami mūsų bendrovę kaip partnerį, gausite aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų partnerystė bus neabejotinai naudinga visoms pusėms. Kvalifikuoti bendrovės darbuotojai yra pasirengę teikti klientams vienkartines ir nuolatinio pobūdžio konsultacijas pramoninių įrenginių ir atsarginių dalių tiekimo ir realizavimo klausimais. Svetainėje skelbiamas tiekėjų ir produkcijos sąrašas yra informacinio pobūdžio. Jei sąraše neradote reikiamo tiekėjo, pagal jūsų pateiktą prašymą pateiksime reikiamą nomenklatūros sąrašą ir nurodysime jus dominančių pozicijų kainas. Bendrovė garantuoja, kad visos pramoninės sistemos veiks efektyviai ir kokybiškai, nes importuodami įrenginius, vadovaujamės naujausiomis pažangiomis technologijomis, todėl visas užduotis atliekame trumpiausiais terminais.